Podzimní prázdniny 27.-29.10. 2021

Naše tábory jsou určeny pro děti ve věku 6 – 12 let. Po domluvě je možná účast dětí mladších i starších.

Tábory jsou zaměřeny na různé druhy tvoření – malujeme keramiku, modelujeme z hlíny, děti se učí točit na hrnčířských kruzích, vyrábíme mozaiku, koupelové soli, malujeme…

Naše tábory probíhají v malých skupinách a samozřejmostí jsou hygienická opatření.

Kreativní činnosti budou probíhat v prostorách centra Kreativní zebra, které je plně vybavené pro všechny tvůrčí aktivity a uzpůsobeno dětským potřebám.

S dětmi se setkáváme v době 8.00 – 9.00 a rodiče si je zde vyzvedávají v době 17.00 – 17.30. Nabízíme i možnost individuální domluvy.

Děti mají každý den zajištěn pitný režim (čaj, ovocná šťáva, pitná voda, minerální voda), teplý oběd a dopolední i odpolední svačinu. Jídelníček je možné přizpůsobit případným individuálním stravovacím potřebám jednotlivců (bezlepková dieta apod.).

Termíny tábora:

Je možné se přihlásit na jeden den za cenu 1 200 Kč/den, všechny tři dny 3 300 Kč.

Přihláška zde

Cena tábora zahrnuje malování keramiky, točení na kruhu a mnoho dalšího tvoření, celodenní stravu, pitný režim a bohatý program, vstupy na exkurze a výlety – vše dle aktuální situace samozřejmě, pojištění, odměny do soutěží a zkušené kvalifikované vedoucí i lektory.

Děti si z tábora odnesou výrobky, které samy v jeho průběhu vytvořily. 

Slevy:

10 % pro členy Klubu dvojka pro děti a rodiče

Další důvody proč příměstský tábor právě u nás…

Máme již více než deset let zkušeností s pořádáním akcí pro děti i dospělé.

Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Skupince 8 – 12 dětí se budou věnovat dva zkušení vedoucí.

Místo pro setkání je dobře dostupné, nachází se v centru Prahy na Vinohradech v naší keramické dílně. Na místě Vás rádi provedeme, abyste věděli, kde budou Vaše děti trávit čas, stačí se jen předem domluvit.

Naše aktivity se v průběhu jednotlivých dní budou zaměřovat na rozvoj kreativity, komunikačních dovedností a týmové spolupráce.

Kreativní činnosti budou probíhat v prostorách kreativního centra, které je plně vybavené pro všechny tvůrčí aktivity a uzpůsobeno dětským potřebám.

O děti se v průběhu celého dne starají odborně vyškolení zkušení vedoucí.


Přesné instrukce pro daný termín tábora a co dát dětem s sebou dostanete týden před zahájením termínu příměstského tábora.

V případě dotazů k táboru se neváhejte ozvat Janě na e-mail jana@krouzkyaprouzky.cz nebo na čísle 774 625 011.