Malí tvořílkové – dílničky pro nejmenší

Máte doma malého tvořílka a rádi byste mu dopřáli kreativní vyžití v kolektivu dětí a sobě zároveň trochu volného času? Pak právě pro vás otevíráme pro velký zájem pravidelná tvořivá dopoledne pro nejmenší děti od 2 let bez rodičů. Dílničky začínají už 14.9. Počet míst je omezený, s rezervací proto neváhejte!

Základní informace

  • kurz pro děti od 2 do 5 let
  • každý čtvrtek od 9:00 do 12:00
  • 2 zkušené lektorky
  • malá skupina 5-10 dětí

Cena

750 Kč/ jednotlivé dopoledne

2 200 Kč/ kalendářní měsíc

Z kapacitních důvodů nejsou možné náhrady za absence na uhrazených lekcích, ani převádění či vrácení peněz. Děkujeme za pochopení.

O kurzu

Rozvíjejte smysly a kreativitu svých dětí odmala. U nás si užijí spoustu zábavy a tvoření ušitých na míru jejich věku a dovednostem. Ke každému dítěti přistupujeme individuálně, s respektujícím přístupem s prvky montessori pedagogiky. 

Dopoledne zahájíme společným uvítáním, poté si představíme, co a z jakých materiálů budeme ten den tvořit. Děti se seznámí s různými nenáročnými technikami, druhy materiálů, užijí si zábavu a naučí se spoustu nových dovedností. Kromě tematického programu se budeme každý týden pravidelně věnovat tvoření za rytmu hudby, společnému procvičování říkanek, rozvíjení logického myšlení a jemné motoriky za pomoci různých her a speciálních pomůcek.

V září (14. a 21.9.) budou probíhat adaptační hodiny, kde budete moci být společně se svým dítětem. Dítě si tak zvykne na nové prostředí ve vaší přítomnosti a budete mít možnost si kurz společně vyzkoušet. Cena za toto dopoledne je 500 Kč.

Co s sebou?

  • svačinku a pití
  • oblečení na převlečení
  • v případě potřeby plenku a kosmetiku

Kdo bude kurzem provázet?

Na vaše děti se již těší naše dvě zkušené lektorky Lenka a Vendy, které můžete znát z naší dílny. Své vzdělání doplňují roky praxe v práci s dětmi a dalšími specializovanými kurzy, jak ve výtvarných technikách, tak i montessori pedagogice. Čas strávený s dětmi je pro ně radostí i posláním. Dlouhodobě působí nejen v naší dílně, ale zejména na našich příměstských táborech, dětských kroužcích a akcích. Obě také absolvovaly kurzy první pomoci.

Přihlášky posílejte na e-mail prodeti@kreativnizebra.cz.