Přihlašujte se na podzimní tábor 26. – 27.10.2023

Naše kreativní tábory mají tradici více než 10 let a jsou určeny pro děti ve věku 6 – 12 let. Po domluvě je možná účast dětí mladších i starších.

Tábor probíhá v malých skupinách 6 – 12 dětí s dvěma vyškolenými lektory a je zaměřen na různé druhy tvoření – malujeme keramiku, modelujeme z hlíny, točíme na hrnčířských kruzích, vyrábíme koupelové soli, tvoříme dekorace a mnoho dalšího.

Tvoření doplňujeme o hry, aktivity v přírodě a exkurze.

Cena tábora je 3 700 Kč.

 Jak tábor probíhá?

  • táborový program probíhá v čase 9.00 – 17.00
  • s dětmi se setkáváme v době 8.00 – 9.00 a loučíme se v době 17.00-17:30 
  • tvoření probíhá v prostorách Kreativní zebry a děti si domů odnesou vlastnoručně vytvořené výrobky
  • dle počasí vyrážíme i na hřiště, do přírody či na exkurzi
  • zajištěn je pitný režim a teplý oběd (v případě diet je možné obědy uzpůsobit a nebo odečíst částku za obědy a vzít vlastní obědy, nutno vyřešit již při přihlášce), svačiny dejte dětem prosím vlastní dle toho, co mají rády

Cena tábora zahrnuje:

Malování keramiky, točení na kruhu a mnoho dalšího tvoření, teplé obědy v restauraci (v případě celodenního výletu balíček na cestu), pitný režim a bohatý program, vstupy na exkurze a zkušené kvalifikované lektorky a lektory. V ceně tábora je již zahrnuto 21 % DPH.

Naši lektoři u nás pracují celoročně jako zaměstnanci a brigádníci. Můžete se s naší dílnou i s naším personálem seznámit ještě před konáním tábora. Rádi Vám vše u nás ukážeme. Na programu si dáváme záležet a sestavujeme jej vždy na míru konkrétní skupině dětí. Mnoho dětí se našich táborů účastní více let po sobě.

Děti si vyrobí velké množsví výrobků a ty si pak samozřejmě odnesou domů.

Přihlášku prosím vyplňte zde

Storno podmínky táborů:

  • do 30 dnů před začátkem tábora se vrací 80 % z celkové ceny,
  • do 10 dnů před začátkem tábora se vrací 50 % z celkové ceny,
  • od 9. dne před začátkem tábora a při nenastoupení pobytu se vrací 30 % z celkové ceny.

Storno podmínky platí i pro případ nemoci či osobních problémů. Můžete za dítě sehnat vhodného náhradníka, pak se vrací plná částka.

Další informace:

Přesný program pro daný termín tábora a co dát dětem s sebou dostanete týden před zahájením termínu příměstského tábora.

V případě dotazů k táboru se neváhejte ozvat Janě na e-mail jana@kreativnizebra.cz.