Malování keramiky v naší kreativní dílně

Malování keramiky je velmi snadné a zábavné. Strávíte u nás krásný oddechový čas a ještě si vytvoříte něco na památku, jako dárek, nebo třeba ke každodennímu využití. Malování skvěle zabaví i děti. Starší děti si mohou vyrobit např. vlastní hrnek, talíř či misku. A s těmi nejmenšími společně vytvoříme otisky na nádobí a potěšime tím třeba prarodiče. Mayco glazury, kterými malujeme, jsou netoxické a maluje se s nimi opravdu velmi snadno.


Rezervace malování keramiky

Místa na tvoření si prosím rezervujte. Vzhledem k vládním nařízením hlídáme kapacitu dílny, tak je potřeba si místa rezervovat. Pokud se Vám nehodí vypsané termíny, napište nám a zkusíme společně najít jiný vhodný termín.


Jak u nás malovat?

  1. Vyberte si keramický polotovar (biskvit) z naší široké nabídky druhů – s výběrem vám lektor/ka rád poradí
  2. Lektor vám vysvětlí jak na tvoření.
  3. Vyberete si štětce, paletku a barevné glazury podle vzorníku.
  4. A hurá malovat! V průběhu malování se nebojte požádat o radu.
  5. Dokončený výrobek si od vás lektor převezme.

    Za dva týdny týdny si přijďte pro váš výrobek

Ceny keramiky

Níže uvádíme základní nabídku keramiky a její orientační cenu. V ceně je zahrnuto úplně vše, co je potřeba pro finalizaci vašeho kreativního díla – tj. keramický biskvit (polotovar), glazury a pomůcky k tvorbě, čas strávený v centru a závěrečný výpal výrobku.

Hrnek klasik 0,3 l ………………. 330 Kč
Velké hrnky ……………………….. 450 – 600 Kč
Talíř 16 cm ………………………… 255 Kč
Talíř 20 cm ………………………… 355 Kč
Talíř 25 cm ………………………… 455 Kč
Misky …………………………………. 300 – 450 Kč
Kachle ……………………………….. 230 Kč
3D zvířátka ………………………… 220 Kč

Tento seznam je opravu jen krátká ukázka. V dílně si vyberete mezi desítkami druhů a tvarů keramiky, které okamžitě můžete začít malovat. Máme hrnečky, talíře, cukřenky, zvířecí postavičky, prasátka na spoření a mnoho dalšího.