Jana

Jana, naše zakladatelka, je pravým srdcem i duší celé dílny. Od chvíle, kdy Zebru otevřela, se neustále snaží dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli opravdu spokojeni a odcházeli od nás s tím nejlepším zážitkem. Není typickým majitelem, který řídí provoz především od stolu, ale velmi často je přímo v provozu v dílně. Zde nejenže posiluje tým a věnuje se výpalům v peci a glazování, ale ráda také hovoří přímo s vámi, našimi klienty, a sbírá podněty pro další zdokonalení. Pod palcem má také oslavy, teambuildingy a příměstské tábory. Ve volném čase je velice aktivní, ráda se věnuje cestování, turistice, jízdě na koni, kultuře a tancování. 

Denisa

Denisa je další z našich kmenových zaměstnanců, je v Zebře od samého začátku. Má směny pravidelně ve čtvrtek, v pátek a nárazově i jindy. Je velmi zkušenou a talentovanou lektorkou, ovládá velké množství kreativních technik. Kromě běžného provozu je také jednou z mála, kdo má výsadu v glazování a otírání vámi namalované keramiky a stará se o výpal v peci. Ráda lektoruje teambuildingy a její další oblíbenou činností je facepainting na dětských oslavách. Dále také maluje keramiku na zakázku. Její oblíbená kreativní technika je Zentangle, kromě Zebry učí také na ZUŠ Keramiku a Kresbu/malbu. Ve volném čase se věnuje především hudbě a zpěvu v acappella souboru Všelijak, dále hledá nové kreativní inspirace a také ráda vaří a peče – umí opravdu skvělé dorty.

Vendy

Vendy je nedílnou součástí Zebry prakticky od jejího založení, patří mezi naše kmenové zaměstnance. V dílně se s ní můžete potkávat pravidelně v úterý a ve středu plus každý druhý víkend. Vzhledem ke svým zkušenostem zastane v Zebře prakticky vše, co je potřeba. Od péče o namalovanou keramiku, nakládání pece, přes lektorování oslav až po dětské tábory. Velmi ráda maluje, a to nejen na keramiku, především abstraktní věci, ale i reálné objekty. Vendy je talentovaná mnoha směry, hraje na saxofon v Příbramském divadle, dále na violoncello v orchestru a zpívá ve sboru. Velmi dobře vám také zvládne poradit ohledně vína, protože kromě práce u nás působí ještě ve vinárně. Pokud ji v nabitém programu zbyde čas, ráda jezdí na in-linech a hraje stolní tenis.

Lenka

Lenka působí v Zebře téměř od samotného začátku, patří mezi naše stálice. Můžete ji u nás potkat obvykle v úterý a ve středu a někdy též o víkendu. Kromě běžného provozu se v dílně ráda věnuje glazování a otírání naglazovaných výrobků. Ze všeho nejraději ale pracuje s dětmi, u kterých je také pro svou srdečnost velmi oblíbená. Vede u nás kroužek keramiky pro školní děti a pro ty úplně nejmenší pravidelnou dílničku Malí tvořílkové. Souběžně s prací u nás studuje Montessori pedagogiku a magisterský program v oboru Intermédia se zaměřením na fotografii. Zbožňuje jakékoliv tvoření, od šití až po modelování z hlíny.

Karin

Karin je v našem týmu téměř od založení Zebry, nejčastěji ji můžete potkat v pátek a o víkendech. Často lektoruje oslavy a teambuildingy, v létě pak mívá na starost i tábory. Mezi její oblíbené kreativní techniky patří bublinkovací, protože vytváří vždy originální efekt. Karin studuje chemii potravin na VŠCHT a je nadšenou sportovkyní, v zimních měsících dokonce vyučuje lyžování. Dále ve volném čase ráda chodí po horách, cestuje, maluje a zkouší nové věci.

Adriána

Adriana je součástí Kreativní zebry od jejího založení. Je jednou z našich nejzkušenějších a nejzručnějších lektorek, ovládá velké množství kreativních technik a maluje i výrobky na zakázku. Vzhledem ke svému velkému pracovnímu vytížení v oblasti finančního controllingu a reportingu u nás vede obvykle dvakrát měsíčně večerní kurzy pro dospělé a dále dělá nárazově facepainting na dětských oslavách. Mezi její oblíbené kreativní techniky patří samozřejmě všechny, které lektoruje, ale nejoblíbenější je vyškrabávání. Ve volném čase ráda chodí do přírody, tančí salsu, vaří, maluje, tráví čas s přáteli a točí světelnou tyčí.

Anna

Anna je jedna z našich nových mladých posil týmu. V Zebře ale není úplným nováčkem, sama má osobní zkušenost jako účastník s našimi příměstskými tábory, často k nám také chodila ve volných chvílích malovat keramiku. Směny má u nás vzhledem ke studiu především o víkendech, občas vypomůže i ve všední den odpoledne. Kromě běžného provozu se podílí i na příměstských táborech. Její nejoblíbenější technikou je puntíčkování, ale ráda tvoří i s páskou nebo experimentuje s marblingem. Anička studuje na střední odborné škole se zaměřením na právo a diplomacii. Ve volném čase si ráda čte, plave, maluje a věnuje se psaní.

Jakub

Jakub pracuje v Zebře od roku 2022 a bývá na směnách hlavně o víkendech. Kromě běžného provozu pomáhá i s oslavami a teambuildingy. Mezi jeho nejoblíbenější techniky patří mozaika, protože i přesto, že je jednoduchá, dají se s ní vytvořit krásná díla. Kuba je velmi pracovitý, kromě brigády u nás pracuje ještě v hotelu Four Seasons a ve vinárně U Vávrů. Dále studuje Střední zdravotnickou školu, obor Farmaceutický chemik. Ve volném čase je rád s přáteli nebo se věnuje čtení, především fantasy, jeho nejoblíbenější knižní série je Pán prstenů.

Eliška

Eliška patří také mezi novější zebří posily, jak ale sama říká, práci u nás si hned zamilovala. Potkat ji u nás můžete zatím o víkendech, do budoucna doplní i směny v týdnu. Věnuje se u nás především práci v provozu, ale zkušenosti už má i s oslavami. Kromě klasického malování glazurami si oblíbila především techniku vyrývání. Eliška studuje na gymnáziu s uměleckým zaměřením a volný čas tráví nejraději ve společnosti přátel, či s dobrou knihou, v poslední době si oblíbila také točení na kruhu.

Emma

Emma je naší čerstvou posilou od léta 2023, kdy u nás začala jako lektorka příměstského tábora. Když byla mladší, navštěvovala nás s rodiči a sama se účastnila několika našich příměstských táborů. Už v této době si vysnila, že by chtěla jednou posílit zebří tým. Jako brigádnice je ochotně k dispozici a doplňuje směny vždy, když je potřeba. Věnuje se u nás především oslavám a teambuildingům, hravě si poradí díky své výborné znalosti i s lektorováním v angličtině. Na keramiku nejraději maluje s pomocí páskovací metody, kdy ráda kombinuje různé barvy a odstíny a dílo oživí například mottem nebo citátem. Kromě brigády u nás studuje na střední škole, ve volném čase nejraději zpívá, hraje na klavír, učí se nové jazyky a samozřejmě tvoří a maluje. 

Petr

Petr u nás pracuje od září 2021, řadí se už mezi zkušené členy týmu. Pracuje vzhledem ke studiu hlavně o víkendech. Setkat se s ním můžete nejen když si k nám přijdete namalovat keramiku, ale i na oslavě, či dětském příměstském táboře. Rád tvoří technikou linorytu a u malování keramiky ho okouzlil sítotisk. Petr je velmi pečlivý a zručný, studuje SOŠ uměleckořemeslnou, obor starožitník, kde se věnuje opravám šperků a konzervování nábytku. Když má volno, tráví jej rád s kamarády nebo toulkami v přírodě. 

Lucka

Lucka se v Zebře věnuje marketingu a eventům. V dílně ji moc často nepotkáte, je na rodičovské dovolené a pracuje převážně z domova. Osobně se účastní některých eventů v Zebře i mimo ni. Mezi její oblíbené techniky malování patří páskování, jelikož je velmi jednoduché a vytváří krásné efekty. Většinu času věnuje rodině, má dvě malé dcerky, se kterými ráda podniká mnoho aktivit a výletů. Mezi její záliby patří kromě tvoření také cestování, divadlo, vaření a čtení.

Simča

Simča je s námi v Zebře již od roku 2021, kdy začínala v provozu. Nyní se věnuje hlavně našim sociálním sítím, na které tvoří obsah, a také grafice. V dílně ji ale stále můžete někdy potkat na směně, i když už jen párkrát za měsíc. Věnuje se u nás především facepaintingu a lektorování příměstských táborů. Studuje na vysoké škole grafický design, pro který má opravdu talent. Ve volném čase se ráda věnuje malování, cestování, cvičení jógy, či své rodině a přátelům.