Kurzy

V naší Kreativní zebře si užijete nejen malování na keramiku, ale v nabídce máme celou řadu jednorázových kurzů a workshopů s tematikou malování na textil, ubrouskovou technikou, malbou na plátno a mnoho dalšího.

Na jednotlivé kurzy je třeba si vždy rezervovat místo.

Keramické kurzy

Namalujte si vlastní keramický kousek nádobí! Lektorka Vás provede celým tvořivým večerem. Vše Vám na začátku ukáže, vysvětlí a bude radit i v průběhu tvoření.
Kurzy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Cena keramického kurzu je 690 Kč. V ceně je hrnek, talíř či miska dle Vašeho výběru, lekotrné a veškeré materiály a pomůcky k tvoření.

22.9. v čase 18.15 – 21.00 kurz malování keramiky technikou sítotisku
Tento večer se budeme věnovat jednoduché, ale nádherné technice sítotisku. Pomocí sítotiskových šablon různých tvarů a velikostí budeme zdobit keramiku jako opravdoví profesionálové!

4.10. v čase 18.15 – 21.00 kurz malování keramiky s použitím 3D glazury
Na tomto kurzu se naučíme pracovat se speciální efektovou glazurou Sculpting medium, která nám vytvoří jemný 3D efekt a tím originálně dotvoří vzor na keramice.

11.10. v čase 18.15 – 21.00 kurz malování keramiky s použitím praskací glazury
Tento večer se budeme věnovat tvorbě s glazurou Cobblestone, která na výrobcích vytvoří efekt popraskané keramiky, čímž vytváří opravdu netradiční

Kurz arteterapie

Představujeme Vám nový kurz ve spolupráci s koučkou Eliškou Tuháčkovou. Tento večer se nebudeme věnovat keramice, ale tvorbě na papír, relaxování, ale i sebepoznání.

17.10. v čase 17.00 -20.00 Arteterapie – malování dle hudby, „Tanec 5 rytmů na papíře“
Propojení emocí, myšlenek, hudby a barev – to bude „tanec 5 rytmů na papíře“. Za použití hudby pro tanec 5 rytmů se tentokrát neponoříme do tance, ale do barev a kresby. Pomůžeme tím svému tělu uvolnit a vyjádřit emoce a vyprázdníme při tom naší mysl. Pojďte si vyzkoušet jak to funguje!

Cena kurzu 580 Kč