Poukazy jsou ideálním dárkem k narozeninám, svátku, ke svatbě či třeba k narození dítěte. Tvoření u nás je pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky i pro ty zkušené. Máme mnoho různých pomůcek a umíme naučit nenáročné, ale efektivní techniky tvoření, takže vyrábět s námi zvládne opravdu každý.
Vyřízení dárkového poukazu trvá zhruba dva pracovní dny. Chcete-li poukaz na počkání, stavte se prosím u nás v dílně,

Platnost všech poukazů je 6 měsíců.

Namaluj si vlastní hrnek

Tímto poukazem na klasický hrnek o objemu 0,3 l v naší keramické dílně potěšíte zkušeného malíře i začátečníka. Vždy je v naší dílně lektor nebo lektorka, kteří obdarovanému vše vysvětlí a v průběhu tvorby poradí.

Cena poukazu je 390 Kč.

Objednat poukaz

Otisky dětských ručiček či nožiček na hrnek/talíř

Poukaz je ideálním dárkem pro rodinu s miminkem nebo s malými dětmi. Rodina si může sama na místě vybrat, zda bude chtít otisk na hrnek nebo na talířek. S otiskem na místě nejen poradíme, ale i rádi pomůžeme. Otisky jsou úžasná památka a dárek pro celou rodinu. Barvy, kterými malujeme a otiskáváme, jsou netoxické a testované i na kontakt s potravinami a jdou krásně umýt i vyprat.

Cena poukazu je 390 Kč.

Objednat poukaz

Univerzální poukaz na hodnotu

Obdarovaní mohou tyto univerzální poukazy využít na malování keramiky, na otisky ručiček na keramiku či na naše kurzy nebo workhsopy.

Poukazy nabízíme v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč a případně více.

Objednat poukaz na 500 Kč

Objednat poukaz na 1000 Kč

Pokud jste si z nabídky nevybrali, rádi Vám připravíme poukaz na míru, pokud nás kontaktujete.

Nabízíme také dárkové keramické sady s malováním na doma.