Poukazy jsou ideálním dárkem k narozeninám, svátku, ke svatbě či třeba k narození dítěte. Tvoření u nás je pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky i pro ty zkušené. Máme mnoho různých pomůcek a umíme naučit nenáročné, ale efektivní techniky tvoření, takže vyrábět s námi zvládne opravdu každý.

Platnost všech poukazů je 6 měsíců.

Namaluj si vlastní hrnek

Tímto poukazem na hrnek o objemu 0,3 l v naší keramické dílně potěšíte zkušeného malíře i začátečníka. Vždy je v naší dílně lektor nebo lektorka, kteří obdarovanému vše vysvětlí a v průběhu tvorby poradí.

Cena poukazu je 390 Kč.

Objednat poukaz

Otisky dětských ručiček či nožiček na hrnek/talíř

Poukaz je ideálním dárkem pro rodinu s miminkem nebo s malými dětmi. Rodina si může sama na místě vybrat, zda bude chtít otisk na hrnek nebo na talířek. S otiskem na místě nejen poradíme, ale i rádi pomůžeme. Otisky jsou úžasná památka a dárek pro celou rodinu. Barvy, kterými malujeme a otiskáváme, jsou netoxické a testované i na kontakt s potravinami a jdou krásně umýt i vyprat.

Cena poukazu je 390 Kč.

Objednat poukaz

Malování pro dva

Tento poukaz doporučujeme jako ideální dárek pro pár, pro mámu s dcerou či pro kamarády. V ceně poukazu jsou dva hrnky 0,3 l, dva talíře o rozměru 20 cm, karafa vody a také láhev vína. Na místě jim se vším poradíme a dvojice si u nás užije krásně strávený čas a ještě si vyrobí něco krásného na památku.

Cena poukazu je 1 700 Kč.

Objednat poukaz

Univerzální poukaz na hodnotu

Obdarovaní mohou tyto univerzální poukazy využít na malování keramiky, na otisky ručiček na keramiku, na kurzy s keramikou i na jakékoliv jiné pořádané naším centrem, také na konzumaci v dílně.

Poukazy nabízíme v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč a případně více.

Objednat poukaz na 500 Kč

Objednat poukaz na 1000 Kč

Pokud jste si z nabídky nevybrali, rádi Vám připravíme poukaz na míru, pokud nás kontaktujete.

Nabízíme také dárkové keramické sady s malováním na doma.