Dárkové poukazy

Poukazy jsou ideálním dárkem k blížícím se Vánocům nebo třeba narozeninám! Tvoření u nás je pro všechny věkové kategorie, pro začátečníky v tvoření i pro ty zkušené. Máme mnoho různých pomůcek a umíme naučit nenáročné, ale efektivní techniky tvoření, takže vyrábět s námi zvládne opravdu každý.

Platnost všech poukazů je 6 měsíců.

Namaluj si vlastní hrnek

Tímto poukazem na hrnek o objemu 0,3 l v naší keramické dílně potěšíte zkušeného malíře i začátečníka. Vždy je v naší dílně lektor nebo lektorka, kteří obdarovanému vše vysvětlí a v průběhu tvorby poradí.

Cena poukazu je 330 Kč.

Objednat poukaz

Kurz malování keramiky

Tento poukaz obsahuje kurz malování na keramiku, kde se obdarovaný naučí speciální techniky, které nejsou v naší běžné nabídce – práce s 3D glazurou, sítotisk atd. Na kurzu se maluje na hrnek, talířek či misku.

Cena poukazu je 690 Kč.

Objednat poukaz

Otisky dětských ručiček či nožiček na kachličku

Tento poukaz je ideálním dárkem pro rodinu s miminkem nebo s malými dětmi. Obdarovaným rádi pomůžeme s otiskem na kachličku o rozměrech 15×15 cm. Otisky jsou úžasná památka a dárek pro celou rodinu! Barvy, kterými malujeme a otiskáváme, jsou netoxické a testované i na kontakt s potravinami a jdou krásně umýt i vyprat.

Cena poukazu je 225 Kč.

Objednat poukaz

Otisky dětských ručiček či nožiček na hrnek/talíř

Poukaz je ideálním dárkem pro rodinu s miminkem nebo s malými dětmi. Rodina si může sama na místě vybrat, zda bude chtít otisk na hrnek nebo na talířek. S otiskem na místě nejen poradíme, ale i rádi pomůžeme. Otisky jsou úžasná památka a dárek pro celou rodinu. Barvy, kterými malujeme a otiskáváme, jsou netoxické a testované i na kontakt s potravinami a jdou krásně umýt i vyprat.

Cena poukazu je 350 Kč.

Objednat poukaz

Malování pro dva

Tento poukaz doporučujeme jako ideální dárek pro pár, pro mámu s dcerou či pro kamarády. V ceně poukazu jsou dva hrnky 0,3 l, dva talíře o rozměru 20 cm, karafa vody a také láhev vína. Na místě jim se vším poradíme a dvojice si u nás užije krásně strávený čas a ještě si vyrobí něco krásného na památku.

Cena poukazu je 1 500 Kč.

Objednat poukaz

Univerzální poukaz na hodnotu

Obdarovaní mohou tyto univerzální poukazy využít na malování keramiky, na otisky ručiček na keramiku, na kurzy s keramikou i na jakékoliv jiné pořádané naším centrem, také na konzumaci v dílně.

Poukazy nabízíme v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč a případně více.

Objednat poukaz na 500 Kč

Objednat poukaz na 1000 Kč

Pokud jste si z nabíky nevybrali, rádi Vám připravíme poukaz na míru, pokud nás kontaktujete.

Nabízíme také dárkové keramické sady s malováním na doma.