Hledáte místo, kde si děti užijí oslavu a odnesou ještě něco na památku?

Na oslavy nabízíme kromě oblíbeného malování na keramiku i bohatý program animačních aktivit (např. malování na obličej, točení na hrnčířském kruhu). Program vždy s rodiči konzultujeme a vybíráme takový, který si užije oslavenec i jeho hosté.

Kreativní zebra je variabilní prostor a poskytuje tak zázemí dětem všech věkových kategorií. Oslavy probíhají v našich prostorách v otevírací době našeho centra v salónku a nebo pro větší počet osob po domluvě i mimo otevírací dobu. Hlavní náplní bývá malování na bílou keramiku.

Jak tedy může taková oslava vypadat?

Každá oslava je jedinečná a pokaždé probíhá trochu jinak, ale pokusíme se vám na základě často pokládaných otázek rodičů oslavenců alespoň přiblížit, co můžete od oslavy u nás očekávat.

Na oslyva pro vás máme vyhrazenou zadní místnost, kde máme základní výzdobu a není problém si k nám přinést jakékoliv další dekorace k dozdobení prostoru. Malování keramiky vám i dětem vysvětlí některá z našich lektorek. Před začátkem oslavy připravíme všechny potřebné pomůcky k malování keramiky. Nádobí na  své občerstvení si k nám prosím přineste, větší množství nemáme k zapůjčení. V den oslavy přijdete k nám chvíli před tím, než dorazí vaši hosté. O kolik dříve dorazit? Záleží na vás, nejčastěji se jedná o půl hodinu, kdy si nachystáte občerstvení a společně doladíme poslední detaily před oslavou. Někdo si rovněž přináší svoji další výzdobu a dozdobí si prostory dle oblíbeného motivu oslavence.

Předvybereme různé druhy keramiky k malování pro hosty dle vašeho rozpočtu a nachystáme ji na stůl, z kterého pak malující vybírají. Nejčastěji se volí kachličky (cena 250 Kč), figurky zvířátek (220 Kč) talířky (od 250 Kč), misky (od 300 Kč) a hrnečky (od 300 Kč). Po příchodu hostů a jejich přivítání nejčastěji začínáme malováním keramiky. V průběhu oslavy se samozřejmě krájí a servíruje dort, předávají dárky a program je na vás. Lektor/ka vysvětlí techniky malování a poradí v průběhu tvorby.

Pro větší skupiny doporučujeme malování keramiky doplnit i o některý z doplňkových programů.

Keramika, která se v průběhu oslavy namaluje, bude vypálená a připravená k vyzvednutí za 2 týdny.

Na oslavy pro vás můžeme navíc zajistit:

Lektorování

Během celé Vaší oslavy nebo teambuildingu se Vám může věnovat naše lektorka a pomoci s malováním, hrami a dalšími aktivitami.

Poznámka: Pokud si oslavu objednáte mimo naši běžnou otevírací dobu, je nutné objednat lektorku vždy. Je to proto, že v našich prostorách již v té době nikdo jiný nebude.

Cena: 800 Kč za dvě hodiny lektorování nebo 1200 Kč za tři hodiny.

Malování na obličej a třpytivé tetování

Malování na obličej je velmi oblíbené u dětí všech věkových kategorií. Zpestříme vám tak Vaši narozeninovou oslavu s malováním na keramiku. Více o malování na obličej a třpytivém tetování.

Narozeninový dort

Doporučujeme naši šikovnou kolegyni a cukrářku Denču. Dorty objednávejte přímo u ní na e-mailu denci-dorty@email.cz . Její dorty si můžete prohléhnout na její facebookové stránce „Denči dorty“.

Pozn.: Výše uvedené aktivity (lektorování, malování na obličej, dorty) se nezapočítávají do minimální útraty.

Cena a podmínky

Minimální útrata na oslavu je 2 500 Kč. Do minimální útraty se započítává konzumace a malování keramiky. Na oslavu si můžete donést vlastní občerstvení (jídlo, nealkoholické nápoje a třeba i víno pro rodiče) nebo si k nám cokoliv objednat. Věci a občerstvení, které k nám přinesete, je nutné pak po sobě odnést a uklidit, v opačném případě účtujeme přirážku za úklid 300 Kč.

Rezervace prostor mimo otevírací dobu centra je za minimální útratu 2 500 Kč a centrum budete mít pouze pro sebe. Pronájem můžete mít na dvě hodiny a více. Na akce mimo otevírací dobu je však nutné objednat lektora, který se Vám bude po celou dobu věnovat. Mimo otevírací dobu je lektorné 800 Kč/ maximálně 3 hodiny.

Rezervaci termínu potvrdíte složením zálohy 1 000 Kč u nás v dílně nebo na č.ú.: 2901073484/2010 , která je zúčtovatelná oproti útratě, storno 100 % vrácení zálohy je minimálně 10 dní před začátkem oslavy. Storno 50 % vrácení zálohy je minimálně 72 hod. před začátkem oslavy, poté záloha propadá.

Rezervace oslav

Termín oslavy doporučujeme rezervovat cca tři týdny předem.

Malovat lze i přímo u Vás

Pokud se Vám nehodí pořádat oslavu v naší dílně na Vinohradské, můžete si objednat tzv. Pártybox. Vytvoříme Vám balíček s Vámi vybranou keramikou, přidáme barvy, štětce a vše potřebné. Pokud budete chtít, přijede i lektorka, která se Vám bude během malování usilovně věnovat. Více na Pártybox – Malování kdekoliv u Vás.